Uruchamiamy piąty nabór na bony rozwojowe!

6 sierpnia rozpoczęliśmy kolejny, piąty już nabór na krótkoterminowe bony rozwojowe

To szybki i łatwy sposób na zdobycie dofinansowania szkoleń lub usług doradczych, które znacząco poprawią wiedzę i kompetencje Twoich pracowników, a tym samym przyczynią się do zwiększenia konkurencyjności Twojej firmy. W tej odsłonie programu na łódzkie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa czeka aż 3,6 mln PLN!

W obecnym naborze dostępnych jest 60.000 bonów, każdy o wartości 60 PLN. Ponieważ termin ich realizacji upływa 20 października 2018 roku, będą doskonałym dofinansowaniem kursów i szkoleń zawodowych dla pracowników bądź usług doradczych, coachingu czy mentoringu. Przewidywany termin zamknięcia naboru to 12 października 2018.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem rekrutacji, ze wsparcia w ramach projektu „Przepis na Rozwój” można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania limitów. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, w czerwcu zostały one zwiększone i obecnie wynoszą:

72.000 zł (siedemdziesiąt dwa tysiące złotych) dla mikroprzedsiębiorcy,
240.000 zł (dwieście czterdzieści tysięcy złotych) dla małego przedsiębiorcy,
600.000 zł (sześćset tysięcy złotych) dla średniego przedsiębiorcy.

By wziąć udział w projekcie należy zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych i platformie „Przepis na Rozwój” (rejestracji dokonujemy tylko raz, niezależnie od liczby składanych wniosków), a następnie złożyć wniosek drogą elektroniczną, za pomocą dedykowanego systemu. Prawidłowe złożenie wniosku ułatwi przygotowany przez nas poradnik.

Podobne wpisy:

Nabór w projekcie „Przepis na Rozwój 2”
Październikowy nabór do projektu PnR1