Baza Usług Rozwojowych PARP – co to jest i dlaczego jest tak ważna

Skorzystanie z bonów rozwojowych w naszym projekcie wymaga rejestracji firmy w Bazie Usług Rozwojowych PARP. Wszelkie niezbędne informacje o tym jak zalogować się do Bazy i jak z niej korzystać znajdują się pod adresem https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/helps/help-browser.

Baza jest ogólnodostępna, korzystanie z niej jest bezpłatne. W Bazie znajdziecie Państwo oferty usług rozwojowych firm z całej Polski. Oferta obejmuje m.in. takie formy usług jak: szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe, mentoring czy coaching. System prowadzony jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Podmioty oferujące usługi rozwojowe są wcześniej weryfikowane i rejestrowane przez PARP. Tylko one są jedynymi dostawcami usług rozwojowych w ramach tzw. podmiotowych systemów finansowania usług dla przedsiębiorców. Tak więc jeśli będą chcieli Państwo skorzystać z bonów rozwojowych, to jest to możliwe tylko pod warunkiem skorzystania z oferty usług rozwojowych znajdujących się w BUR.

Ważne jest także to, że przedsiębiorca z województwa łódzkiego, może korzystać z usług wszystkich firm świadczących usługi rozwojowe, zarejestrowanych w BUR, niezależnie od miejsca ich siedziby i miejsca szkolenia.

Podobne wpisy:

Nabór w projekcie „Przepis na Rozwój 2”
Październikowy nabór do projektu PnR1