Politechnika Fashion Show za nami

Łódź Young Fashion to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych, skupiających polskich i światowych miłośników niecodziennych kreacji, znanych i cenionych projektantów oraz przedsiębiorców związanych z branżą modową. W tegorocznej edycji wydarzenia po raz pierwszy pojawiła się wieczorna gala POLITECHNIKA FASHION SHOW.

Przepis na Rozwój na Politechnika Fashion Show 201*

To był naprawdę magiczny i niezapomniany wieczór. 16 niezwykłych kolekcji dyplomowych  studentów Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ oceniało profesjonalne jury, by wybrać tę najbardziej wyjątkową, uhonorowaną nagrodą Rektora Politechniki Łódzkiej w wysokości 10 tys. zł.

Wyjątkowy poziom i zdolności młodych projektantów potwierdza deszcz nagród – aż 7 osób otrzymało dodatkowe wyróżnienia w postaci nagród i staży od sponsorów wydarzenia – największych firm odzieżowych w Polsce.

Galę uświetnił pokaz kolekcji znanego projektanta Jarosława Ewerta, absolwenta kierunku wzornictwo Politechniki Łódzkiej. Kreacje inspirowane stylem country są propozycjami na sezon jesień/zima 2018/2019.

Jako sponsor Gali nie tylko promowaliśmy projekt „Przepis na Rozwój”, ale także umożliwiliśmy zaprezentowanie się najlepszym absolwentom wzornictwa podczas tego prestiżowego wydarzenia. Choć to nowe postaci na polskim rynku modowym, jesteśmy przekonani, ze ich kolekcje wkrótce podziwiać będzie cały świat. Życzymy powodzenia na kolejnych etapach drogi zawodowej i trzymamy kciuki za dalszy rozwój ich zdolności, umiejętności i talentów.